Jak stosować paski wybielające?

Nikt nie ma wątpliwości, że dbanie o swoje zdrowie jak i o wygląd jest bardzo ważne. W czasach kiedy dużą role odgrywa to jak wyglądamy, nie dziwi fakt że stale powiększa się oferta producentów środków przeznaczonych do wybielania zębów w warunkach domowych. Nie jest tajemnicą, że im więcej produktów tym więcej zarobią firmy.

Na co jednak powinna zdecydować się osoba chcąca dopiero co poprawić stan zdrowia swoich zębów oraz ich wygląd, a przy okazji poprawić swoje samopoczucie. Najpopularniejszymi środkami na rynku są żele, pasty i paski wybielające, które są skuteczną i tańszą alternatywą dla innych preparatów.
Pierwsze rezultat zastosowania tej metody widoczne są nawet po 1 dniu, a końcowy efekt jest widoczny po 7 dniach. Metoda wcześniej była niezwykle popularna w USA, a do jej największych zalet należy prostota użytkowania.

Pasek z żelem wybielającym nakleja się na zęby pozostawiając go na 30 minut powtarzając proces do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Należy zaznaczyć, że terapia wybielająca jest identyczna z tą u dentysty i można ją zakończyć w każdej chwili. Wiele osób wykorzystuje paski do wybielania aby utrzymać przez dłuższy czas rezultat wcześniejszego wybielania lub też stosowane są jako podkład przed rozpoczęciem terapii wybielającej przy pomocy form.

Zastosowana metoda wybielania zębów ma na celu usuniecie odbarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych takich jak herbata czy kawa, palenia papierosów, zażywania niektórych leków i samego wieku. Zanim wybielanie zębów w domu stało się popularne i tak szeroko dostępne na rynku, byliśmy zmuszeni udać sie do kliniki dentystycznej lub dentysty w celu wybielenia zębów.

Obecnie wykorzystywane, nowoczesne metody nie zajmują dużej ilości czasu, ani nie są trudne dając szybki i widoczny rezultat po kilkunastu dniach stosowania środków wybielających. Rezultaty kuracji zależy od długości i częstotliwości terapii oraz od tego jak częstotliwości wybielania zębów, a w celu podtrzymania efektu zaleca się raz w roku delikatne wybielanie.

Related Posts