poradniazdrowadieta

Zdrowy tryb życia jest bardzo ważny dla naszego organizmu i ducha. Poprawia naszą koncentracje, daje nam lepsze zdrowie i lepsze samopoczucie. Nie oszukujmy się, zdrowie to przed wszystkim ćwiczenia fizyczne, ruch i dbanie o ładną i szczupłą sylwetkę.

Wiele osób, wiecznie będących na diecie, nieustannie zastanawia się jak szczupłe osoby to robią że jedzą wszystko, co chcą i nie tyją. Nie muszą odmawiać sobie wszystkich przyjemności z jedzenia i męczyć się na siłowni.

My wiemy jak to osiągnąć. Subskrybując nasz serwis poradniazdrowadieta.pl na pewno osiągniesz swój cel.

Autorzy:

Bianka Wójcik – 23 letnia studentka wychowania fizycznego, kiedyś przekroczyła barierę 90 kilogramów teraz waży prawie połowę mniej. Teraz ludzie się jej pytają jak ona to zrobiła i czy mogłaby im pomóc osiągnąć to samo. W wolnych chwilach czyta książki przygodowe i tańczy. Lubie strzelać z wiatrówki.

Mikołaj Wrona – 25 letni student AWF. Z Bianką poznaliśmy się na studiach. Obserwując jej przemianę zdałem sobie sprawę z tego ile osób jej w podobnej  sytuacji i postanowiłem im pomóc. Jestem bardzo aktywny fizycznie, dzień bez biegania to dzień stracony.